Pytania

Drodzy Klienci!

Czemu kolejny serwis ogłoszeniowy na naszym rynku usług internetowych i czemu motoryzacyjny? Odpowiedzi są proste. Z rynku ginie regularnie część serwisów, kupowana czy też przejmowana przez potentata rynku. Bolało nas, że obca korporacja zawłaszcza polski rynek usług i takimi działaniami w zasadzie wyklucza wybór. W zasadzie też w dowolny sposób dyktuje ceny swoich usług i nie ma dla nich alternatywy z prawdziwego zdarzenia. To odpowiedź na pierwsze pytanie. Odpowiedź na drugie jest banalna - bo jako faceci uwielbiamy samochody - nowe i używane, szybkie i ekonomiczne, tanie i drogie. Lubimy je oglądać i porównywać, lubimy nimi jeździć, chcielibyśmy też łatwo je kupować i sprzedawać. To cała geneza pomysłu z serwisem, polskim serwisem ogłoszeniowym.

Nasz serwis jest jeszcze w zaawansowanym okresie testowym, ale jego funkcjonalności pozwalają na pełne korzystanie z naszych usług. Pracujemy obecnie nad uzupełnieniem wszelkich danych w rozwijanych listach menu i zakończeniem prac nad detalami serwisu. Dodawanie ofert i korzystanie z serwisu jest do odwołania bezpłatne.

Możemy Was zapewnić, że będziemy aktywnie pracować nad promocją serwisu i tworzeniem możliwie szerokiego zasięgu i grupy odbiorców. Będzmy aktywni na serwisach społecznościowych, reklamy pojawią się oczywiście w internecie, ale też w innych mediach. Podjęliśmy współpracę z osobami, które są twarzami polskiej motoryzacji - dziennikarstwa motoryzacyjnego oraz sportów motorowych. Jesteśmy przekonani, że docenicie naszą pasję w tworzeniu nowej platformy, która ma być panaceum na medialny konglomerat zagranicznych koncernów.

Dodając ogłoszenie musicie przejść całą ścieżkę, w tym wybrać wirtualne płatności. System poboru opłat pokaże w podsumowaniu transakcji, że jej wartość w podstawowej opcji wynosi 0,00 zł. Na wskazany przez Was adres email przyjdzie stosowna informacja, że transakcja zakończyła się powodzeniem.

ZAPRASZAMY. Nadal trwają prace rozwojowe i wkrotce dealerzy otrzymają subdomeny, narzędzie do eksportu ogłoszeń a wszyscy użytkownicy wersję mobilną. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i uwagi, będziemy wdzęczni za wskazanie nam błędów i niedogodności w naszym serwisie - piszcie lub dzwońcie.